קרט יבואנית קנון בישראל, משיקה את PowerShot SX100 ISקרט יבואנית קנון בישראל, משיקה את PowerShot SX100 IS
קרט יבואנית קנון משיקה את ה-PowerShot SX100 IS – הראשונה בסדרת ה- SX המציעה שילוב של זום אופטי והפעלה ידידותית למשתמש, בגוף מעוצב וקומפקטי
פורסם בתאריך: 25/09/2007 10:07:00

מצלמת ה-PowerShot SX100 IS מתאפיינת במסך LCD 2.5 אינץ´, 18 מצבי צילום כולל מצב ידני מלא, ממיר טלה דיגיטלי - המוסיף ערך המרה קבוע (1.5x או 2.0x) בכל תמונה, שומר על גודל הצמצם ומפחית את הטשטוש.

Safety Zoom - המגן על התמונה מפני אינטרפולציה ברמות הטלה הגבוהות ומאפשר להגדיל את טווח הזום בלי לוותר על איכות התמונה, זום אופטי 10x עם מייצב תמונה אופטי, למניעת השפעת הרעידות של המצלמה בזמן צילום בתנאי תאורה ירודים, חיישן תמונה עם 8.0 מגה פיקסל, מעבד DIGIC III - מעבד אותות דיגיטליים המפעיל מספר מאפיינים ההופכים את הצילום האיכותי לפשוט יותר.

מערכת זיהוי פנים משופרת – המזהה עד 9 פנים במסגרת התמונה לפני התאמת המיקוד, החשיפה ועוצמת הפלאש, תיקון עיניים אדומות והתאמת רגישות אוטומטית, המבטיחים תמונה חדה ואיכותית.

המצלמת כוללת מגוון מצבי צילום ביניהם: צילום לילה, צילום סגר מהיר, זיקוקין דינור, שלג ומצבים מתקדמים כגון  Program  וצילום ידני- עדיפות מהירות ועדיפות צמצם המעניקים יותר בקרה, מצב מקרו - לצילום ממרחק של 1 ס"מ המאפשר צילום תקריב מפורט, אפקטי צילום יצירתיים כגון שחור/ לבן, או Vivid הניתנים להפעלה תוך כדי הצילום באמצעות הפעלת פונקצית My Colors.

במצלמת PowerShot SX100 IS ניתן להקליט וידיאו עם שמע, כמו גם, להפעיל את מצב LP (הקלטה ארוכה) במצב VGA שמכפילה את כמות הוידיאו שניתן לאחסן בכרטיס הזיכרון ומציגה את הוידיאו כתמונה מהירה.

המצלמה כוללת: סט סוללות חד-פעמי, כרטיס זיכרון MB32, רצועת צוואר,
וערכת Can-On-kit הכוללת: ספר מלא בעברית להפעלת המצלמה, ספר מלא בעברית להפעלת התוכנה המצורפת, ו-Can-On-key: קורא כרטיסים, כרטיס זיכרון 1 גיגה ועל גביו סדנת צילום אינטראקטיבית.
 
מחיר לצרכן: 2099 ₪
אחריות ל- 3 שנים מבית "קרט"
ניתן להשיג: בחנויות הצילום ושתות השיווק והחשמל החל מראשית אוקטובר   


 שם משתמש

סיסמא


שכחתי סיסמא
הרשמה למועדון העסקיםעדיין לא נרשמת?
רוצים להשתתף בפורומים, להוסיף מכרזים ולהשתמש בתכני האתר?
אתם מוזמנים להרשם למועדון הקהילה ולהנות משלל הטבות ויישומים!
הרשם עכשיו
הרשמה למועדון העסקים
אנו מתחייבים לא להעביר
את פרטיך לאף גורם אחר
 
תנאי שימוש | פרסם אצלנו | הצטרף לרשימת בעלי מקצוע